Nasze projekty

Oby tylko jedno miejsce zostało puste. Wzruszająca świąteczna reklama

Nie każdy zbłąkany wędrowiec będzie miał odwagę zapukać do Twoich drzwi. Nie czekaj na to i zaproś go pierwszy – samotnego sąsiada lub krewną. Niech w tym roku dodatkowe miejsce przy stole nie będzie puste – to główne przesłanie akcji #PodzielSięŚwiętami. „Wypełnij to puste miejsce i pustkę w czyimś życiu miłością” – zachęca pomysłodawca projektu.

Reklama

Poniższe wypowiedzi pochodzą ze strony akcji: http://socialtigers.pl/blog/podziel-sie-swietami


W ostatnich latach krótkie filmy opowiadające chwytające za serce historie były chętnie wykorzystywane przez marki. Zwykle jednak szlachetny przekaz wiązał się prędzej czy później z zaproszeniem do zakupów albo prośbą o przelew. My chcieliśmy zwrócić uwagę na problem samotności w okresie świątecznym, który możemy rozwiązać bez pieniędzy. Wystarczy, że nie będziemy obojętni na los samotnego człowieka i podzielimy się świętami – mówi Paweł Wizimirski z Zupa Studio, pomysłodawca i producent filmu.

– Akcja #PodzielSięŚwiętami to dla nas wyzwanie, ale też duża satysfakcja, że możemy współtworzyć kampanię, której celem jest zwrócenie uwagi na problem samotności. Mamy nadzieję, że dzięki social mediom szybko i skutecznie dotrzemy do szerokiego grona odbiorców z apelem o niepozostawianie nikogo samego na Święta. Każde udostępnienie filmu w sieci jest bezcenne, ponieważ może zmienić czyjeś święta na lepsze – mówi Franciszek Georgiew, założyciel agencji Social Tigers, która zaangażowała się w promocję akcji.

Reklama
Reklama

Zobacz reklamę, która niczego nie sprzedaje

 

🎥 OBEJRZYJ, UDOSTĘPNIJ i #podzielsięświętami

Kochani, najlepszy prezent na te Święta możecie zrobić drugiej osobie za darmo❗ Wystarczy, że obejrzycie krótki film, wyprodukowany przez ZUPA.studio.To reklama, która NIC NIE REKLAMUJE. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego projektu.

Reklama
Reklama

Dołącz do nas TERAZ i #podzielsięświętami!🎄🎁 ❤️

👉 Dowiedz się więcej o akcji: http://socialtigers.pl/blog/podziel-sie-swietami

Posted by Social Tigers on Tuesday, December 19, 2017

Reklama

Zobacz więcej informacji na stronie akcji

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite