Nasze projekty

Nowy film o Janie Pawle II

Instytut Dialogu Międzykulturowego zrealizował film o kontakcie Jana Pawła II z młodzieżą: „Przedstawiamy także popularności i zaufania, jakim Jan Paweł II cieszył się wśród młodych ludzi, a także próbujemy odpowiedzieć na pytanie o Jego świętość i charyzmę”

Reklama

„Liczę na Was” to film zawierający przesłanie Jana Pawła II do młodzieży. Przybliża nauczanie papieskie odnoszące się do pojęć takich jak młodość, radość, przyjaźń, miłość, odpowiedzialność czy rodzina. Na ekranie można zobaczyć prof. Teresę Malecką, o. Jana Górę, Jana Melę, Krzysztofa Trebunię-Tutkę oraz przedstawiciele młodego pokolenia.

 

Reklama
Reklama

Reżyserem filmu jest Krzysztof Glondys. Produkcją i realizacją zajął się Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie.

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie jako samorządową instytucję kultury powołał Sejmik Województwa Małopolskiego. Od 1 stycznia 2009 r. misją Instytutu jest zachowanie i promowanie dziedzictwa, które pozostawił po sobie Ojciec Święty Jan Paweł II oraz dialog między religiami i kulturami.


KAI / pra / Kraków

Reklama
Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite