Nasze projekty

COVID-19. Jak rozwija się sytuacja w Polsce? Wyjaśnia Tomasz Rożek

"Walkę wygrywa się działaniem, a nie biadoleniem. Ja widzę efekty naszych działań, choć widzę też zagrożenia gdy teraz zaczniemy się uginać" - mówi Tomasz Rożek. W najnowszym filmie wyjaśnia, jak - na tle innych krajów - w Polsce rozwija się sytuacja związana z koronawirusem.

Reklama

Tomasz Rożek omówił krzywe wzrostu zachorowań na poszczególnych etapach rozwoju koronawirusa w Polsce i podkreślił, że wciąż możliwy jest scenariusz opóźnienia rozwoju epidemii po dwóch tygodniach, ale najbliższe dni pokażą czy tak rzeczywiście się stanie”. Dodał, że w Polsce mamy do czynienia ze stabilizacją wzrostu zachorowań, a podobna sytuacja ma miejsce również w innych krajach, jednak nastąpiła w nich o wiele później – jest to związane z czasem wprowadzenia obostrzeń oraz zachowaniem dyscypliny.

– W Polsce co bardzo ważne, a co w krajach południa nie miało miejsca, zrozumieliśmy powagę sytuacji. Czy będziemy umieli utrzymać się z tą samodyscypliną, dalej? To w zasadzie pytanie do każdego z nas z osobna – podkreślił Tomasz Rożek.

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę