Arkadio – Dajemy Światło

"Dziś moim celem jest żyć tak, jak chciałbym żyć" - mówi Arkadio

Polub nas na Facebooku!

Jak myślisz, czego ludzie najbardziej w swoim życiu żałują? Poznaj pięć głównych błędów, których najbardziej żałowali ludzie przed śmiercią.

Reklama

Szukasz wartościowych treści?

Zapisz się na cotygodniowy newsletter Stacji7


Reklama

Reklama

Arkadio – Serwus nerwus

- Nie wierzę, że Ty tak nie masz! Wszystko do góry nogami. Syf w chacie. Problem za problemem. Ktoś się spóźnia. Dzieci krzyczą. Nie można wywiązać się z obowiązków. Świat wywrócony do góry nogami. Jak reagujesz? Pewnie tak jak ja - mówi Arkadiusz Zbozień, czyli raper znany jako Arkadio.

Polub nas na Facebooku!

“Też jestem nerwusem! Pytanie jak szybko się na tym łapiesz i co dalej z tym zrobisz! Jeśli też tak masz… To właśnie luźny numer dla Ciebie!” – tak tym razem Arkadio zapowiada nowy singiel.

„Serwus nerwus” to trzeci singiel z najnowszego cyklu Arkadio #nierzadko. Raper postawił sobie cel, aby co poniedziałek wypuszczać nowy singiel. Na jego facebooku pojawił się także plan na cały tydzień. W nim na słuchaczy czeka poza singlem: cieszący się ogromnym zainteresowaniem ”tłusty freestyle” (słuchacze wrzucają temat na żywo, a raper podczas transmisji live tworzy rymy na tematy z komentarzy), vlog i inne atrakcje. Sprawdź na jego fanpage’u.

 

Reklama

Szukasz wartościowych treści?

Zapisz się na cotygodniowy newsletter Stacji7


Reklama

Reklama

Copy link
Powered by Social Snap