Nasze projekty

Adwent. Czas na zmiany

Chcesz przeżyć konkretne rekolekcje bez owijania w bawełnę?

Reklama

„Plaster miodu” to nie tylko zapis rekolekcji internetowych. Z powodzeniem może posłużyć jako dziennik duchowy albo zeszyt adwentowych ćwiczeń. To nie jest zwykła książka. Zeszłoroczne rekolekcje adwentowe o tym samym tytule zgromadziły kilkadziesiąt tysięcy Internautów. Konferencje o. Adama Szustaka przeniesiono tym razem na papier – i tak powstał „Plaster miodu” czyli opowieść o tym, jak Bóg chce osłodzić Twoje życie.

Każdy dzień Adwentu to omówienie wybranego fragmentu z Pisma Świętego. O. Adam wyjaśnia w kolejnych konferencjach symbolikę nie tylko miodu i plastra, ale też imbiru, rumu i dziegciu, a więc wszystkiego, co można dodać do wieczornej herbaty. Do takiego czytania zachęca sam autor – tuż przed snem zrobić sobie kubek gorącej herbaty, wziąć Pismo Święte i przeczytać „Plaster”.

Reklama

Nie jest to jednak wyłącznie zapis rekolekcji. Wydanie poszerzone jest o ćwiczenia duchowe. Każdego dnia na koniec rozważania czytelnik znajdzie propozycję zadania do wykonania. Wiele z nich można wykonać w książce, w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu. Każde z to kolejny krok przygotowujący do Świąt Bożego Narodzenia.

Reklama

I choć jest to czas przygotowania do najpiękniejszych w roku Świąt, to „Plaster miodu” bynajmniej nie jest przesadnie słodki. To szczere i konkretne rekolekcje, bez owijania w bawełnę. To Słowa, które wytrącają z letargu, pomagają pokonywać słabości i zobojętnienie, ale jeśli trzeba – również osłodzą życie.

plaster grafika promująca

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę