Nasze projekty

„Oto Człowiek”. Droga Krzyżowa inna niż wszystkie

Ta książka to podróż po ostatniej drodze, jaką przemierzył Jezus Chrystus. Podróż pokazana z nowej, nietypowej perspektywy. Nakładem Wydawnictwa Znak i Wydawnictwa Stacja7 ukazało się drugie wydanie książki "Oto człowiek. Droga krzyżowa z Jerozolimy" o. Adama Szustaka OP.

Reklama

Książka „Oto Człowiek” to publikacja wyjątkowa, łącząca rekolekcje z zaproszeniem do duchowego uczestnictwa w Drodze Krzyżowej, w realiach Ziemi Świętej. Mamy szansę wspólnie z o. Adamem Szustakiem mijać gwarne zakątki i ulice Jerozolimy, poczuć puls tego miasta, iść szlakiem, po którym kroczył kiedyś Jezus. 

Droga, która jest Twoją tożsamością

Ta książka jest propozycją duchowego uczestnictwa w Drodze Krzyżowej, ale również zaproszeniem do podróży po Ziemi Świętej. Dzięki formie tej książki, która jest także albumem z niezwykłymi zdjęciami z Jerozolimy możemy poczuć klimat najważniejszego miejsca dla wszystkich chrześcijan. To może również okazać się zachętą do tego by samemu wyruszyć w taką podróż i doświadczyć tajemniczości i głębi tego niezwykłego zakątka świata.

Reklama
Reklama

Kim jest CZŁOWIEK?

Celem tej wspólnej podróży jest znalezienie odpowiedzi na pytanie: KIM JEST CZŁOWIEK? Kolejne rozważania nawiązują do stacji drogi krzyżowej. Każde z nich poprzedza fragment Pisma Świętego. To nic innego jak odnajdywanie źródeł naszego człowieczeństwa w Jezusie. Ten album to niezwykła podróż jednego z najpopularniejszych rekolekcjonistów, ojca Adama Szustaka OP.

Szlak, którym kiedyś szedł Jezus 

Ta wspólna droga przez place i ulice Jerozolimy to wędrówka „od jednego ogrodu do drugiego”. Skupienie, zatrzymanie, oddech – to właśnie zagwarantuje nam lektura książki „Oto Człowiek”. W 2014 r. w Wielkim Poście ukazało się w portalu Stacja7.pl 17. odcinków cyklu o tym samym tytule. To właśnie wtedy o. Adam Szustak wraz z ekipą Stacji7 udał się do Jerozolimy, żeby najpierw samemu doświadczyć dotykającej serce wędrówki drogą Męki Pańskiej, a później poprowadzić innych  szlakiem, którym kiedyś szedł Jezus. 

Reklama
Reklama

 


Książkę można zakupić w SKLEPIE DOBROCI.PL >>>
oraz w SKLEPIE INTERNETOWYM WYDAWNICTWA ZNAK >>>


 

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę