Nasze projekty

Nocny Złodziej powraca. Rekolekcje adwentowe z o. Adamem Szustakiem

Stacja7 wspólnie z ojcem Adamem Szustakiem zapraszają na rekolekcje adwentowe, w których powróci... Nocny Złodziej. To kontynuacja rekolekcji wideo, które powstały w 2012 roku i były pierwszą wspólną produkcją ojca Adama i Stacji7

Reklama

Nocny Złodziej 2 – to adwentowe rekolekcje dla wierzących i niewierzących. To spotkania dla wszystkich ludzi, którzy w oczekiwaniu na poranek, na świt, szukają odpowiedzi na najważniejsze w życiu pytania: skąd jesteśmy i do kogo należymy.

Dlaczego ośmielamy się mówić o Panu Bogu – Nocny Złodziej?

Sprawdzić to może każdy już od pierwszych dni adwentu. W ciągu 10 odcinków o. Adam poprowadzi nas w poszukiwaniu odpowiedzi… Nie trzeba czekać na lepszą okazję, nie trzeba się do czegoś bardzo nadawać – jak mówi o. Adam – nie trzeba się martwić, że jest się w jakiejś wyjątkowej nocy życia. To jest właśnie ten moment, kiedy Bóg może przyjść do każdego.

Reklama

Wyjątkowa atmosfera nocy wyzwala w każdym poczucie oczekiwania. Gwiazdy, niebo, księżyc dają perspektywę tego, że jest coś więcej niż życie tu i teraz. To nocą przychodzą wszystkie myśli, i dobre, i złe. To nocą odzywa się w człowieku samotność, nocą też czujemy się najmniej pewnie. – Nocny Złodziej 2 to wyjątkowe rekolekcje. Kręcimy w nocy, przy blasku księżyca, by oddać atmosferę oczekiwania, napięcia, odrobiny strachu, ale również wielkiej nadziei. Cieszę się, że po sześciu latach powracamy z drugą częścią – opowiada kierownik produkcji, Marcin Jończyk.

Reklama

Nocny złodziej 2 już w najbliższą niedzielę wieczorem pojawi się na Stacji7.  Zapisz się na naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach!

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę