Nasze projekty

ŚDM: ruszyła rejestracja Last Minute!

Moduł rejestracji Last Minute uruchomił dziś Komitet Organizacyjny. Jest on przeznaczony dla pojedynczych osób, rodzin czy grupy przyjaciół, albo grup do 150 osób, które nie zarejestrowały się w standardowym systemie rejestracyjnym.

Reklama

„Kościół jest otwarty do samego końca na każdego młodego człowieka, który chce wziąć udział nie tylko w modlitwie z papieżem, ale też w całości ŚDM i jest naszym obowiązkiem znaleźć sposoby, które pozwolą młodzieży zarejestrować się i być pełnoprawnymi uczestnikami całego ŚDM – w pełnym wymiarze programowym” – mówił ks. Grzegorz Suchodolski o uruchomionej dziś rejestracji Last Minute na ŚDM Kraków 2016.

Last Minute to uproszczona wersja dotychczasowej procedury rejestracji, przeznaczona szczególnie dla pojedynczych osób chcących wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie. Umożliwia rejestrację i wybór odpowiedniego rodzaju pakietu pielgrzyma, zarówno dla grup do 150 osób, jak i dla pojedynczych pielgrzymów.

„W ostatnim czasie mamy bardzo wiele pytań czy pojedyncze osoby, bądź rodziny, czy grupy przyjaciół mogą także zarejestrować się na Światowe Dni Młodzieży. Moduł Last Minute jest dedykowany właśnie im” – tłumaczy ks. Andrzej Wołpiuk, koordynator departamentu rejestracji.

Reklama

Moduł Last Minute będzie otwarty do 22 lipca. W odróżnieniu od działającego wcześniej systemu rejestracyjnego, składa się tylko z jednej fazy, uproszczonej procedury i umożliwia płatność jedynie kartą kredytową (Visa, Maestro, MasterCard) wyłącznie w walucie euro.

Rejestracja Last Minute obejmuje jedynie Wydarzenia Centralne w Krakowie. Nie daje możliwości uczestnictwa w Dniach w Diecezjach.

Rejestracja jest dostępna pod adresem: www.krakow2016.com/rejestracja-last-minute

Reklama

pra / Kraków

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite