Nasze projekty

ŚDM: powstała mapa wydarzeń Dni w Diecezjach

Interaktywną mapę wydarzeń Dni w Diecezjach przygotowało Krajowe Biuro ŚDM.

Reklama

Na stronie Krajowego Duszpasterstwa Młodzieży www.sdm.org.pl znaleźć można szczegółowy program pobytu młodych pielgrzymów z zagranicy w polskich diecezjach.

W Dniach w Diecezjach weźmie udział 115 tysięcy młodych ludzi. Tydzień poprzedzający wydarzenia centralne w Krakowie młodzi spędzą w diecezjach, uczestnicząc w specjalnie przygotowanym dla nich programie.

– Dziesiątki koncertów, przedstawień, rozgrywek sportowych, to tylko niektóre z wydarzeń, jakie czekają na nich od 20 do 25 lipca w całej Polsce. Będzie to niezwykła okazja do wymiany kulturowej. Grupy z zagranicy zaprezentują swoje rodzime tradycje. Również Polacy podzielą się tym, co u nas najatrakcyjniejsze – mówi Diana Golec, kierownik działu komunikacji Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM Kraków 2016.

Reklama
Reklama

Szczegółowy harmonogram wydarzeń organizowanych w ramach Dni w Diecezji wraz z interaktywną mapą z podziałem na diecezje dostępna jest na stronie internetowej Krajowego Duszpasterstwa Młodzieży www. sdm.org.pl. Znajdują się tam najnowsze informacje dotyczące pierwszego etapu Światowych Dni Młodzieży, a także cotygodniowy serwis „Wiadomości ŚDM”, zawierający najświeższe i najciekawsze relacje z przygotowań do międzynarodowego wydarzenia.

31. Światowe Dni Młodzieży rozpoczną się 20 lipca. Od 25 lipca uczestnicy wezmą udział w wydarzeniach centralnych, organizowanych w Krakowie.


mip / Warszawa

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę