Nasze projekty
fot. Natalia Kawalec/YouTube.com

Natalia Kawalec w piosence „Not give up”. Młoda artystka dedykuje utwór walczącym Ukraińcom

"Ten utwór dedykuję dla wszystkich walczących o wolność w Ukrainie, jak również każdej osoby, która dzisiaj ucieka z własnego domu, zostawiając cały dobytek swojego życia. Wyśpiewam jeszcze z większą mocą „NOT GIVING UP” dla każdego dziecka, żony, matki, ojca, brata siostry... - napisała artystka w opisie piosenki.

Reklama

Natalia Kawalec to młoda artystka o niezwykłym muzycznym talencie. Odważnie mówi o Bogu i wierze. Jest finalistką trzeciej edycji telewizyjnego show The Voice Kids. Pisze i komponuje własne utwory. Urodziła się i mieszka w Chicago, reprezentuje Polonię na wielu polskich i amerykańskich spotkaniach i festiwalach. Jest autorką słów i wykonawczynią utworu o kard. Wyszyńskim „Zacznij od nowa”, a dziś usłyszeliśmy jej nowy utwór pt. „Not Giving Up”.

Młoda piosenkarka dedykuje tę piosenkę walczącym o wolność Ukraińcom, a przekaz piosenki brzmi: „nie poddawajcie się”. Ten utwór dedykuje dla wszystkich walczących o wolność na Ukrainie, jak również każdej osoby, która dzisiaj ucieka z własnego domu, zostawiając cały dobytek swojego życia. Wyśpiewam jeszcze z wiekszą mocą „NOT GIVING UP” dla każdego dziecka, żony, matki, ojca, brata siostry…. NIGDY WIECEJ WOJNY! – napisała w opisie piosenki.

Not Giving Up

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę