Nasze projekty

Deus Meus, ks. Bartczak, Joszko Broda zagrają dla Mostu do Nieba

Obchodzący 25-lecie zespół Deus Meus wraz z m.in. Mietkiem Szcześniakiem, Joszkiem Brodą, ks. Bartczakiem i Dagą Gregorowicz zagrają wspólny koncert dedykowany akcji Most do Nieba zbierającej fundusze na budowę dziecięcego hospicjum na Litwie. Koncert odbędzie się 30 listopada w Łodzi

Reklama

W wyjątkowym wieczorze modlitwy, muzyki i dobroci wezmą udział abp Grzegorz Ryś, Mietek Szcześniak, Ks. Jakub Bartczak, Lidia i Marcin Pospieszalscy, Daga Gregorowicz, Joszko Broda i oczywiście obchodzący 25-lecie istnienia Deus Meus. – Na scenie pojawi się przeszło 30 muzyków a to tylko przedsmak niespodzianek tego wieczoru. Przyjdź, słuchaj, daj się kochać – pisze Fundacja Aniołów Miłosierdzia w zaproszeniu. 

„Nieprzypadkowa data. W tym roku mija 25 lat od pierwszego wspólnego śpiewania Deus Meus. W jego dorobku znalazło ponad 80 piosenek, śpiewanych w kościołach, na pielgrzymkach i czuwaniach w całej Polsce. Jubileusz, choć niezwykły, to jednak nie wszystko. „Data jubileuszowej gali Deus Meus nie jest przypadkowa – 30 listopada to przecież wigilia Adwentu (radosnego oczekiwania na narodzenie Jezusa). Chcemy rozpocząć go wspólną modlitwą, radością i dobrem, dlatego w trakcie koncertu prowadzona będzie zbiórka na rzecz jedynego hospicjum dla dzieci na Litwie – tłumaczy Grzegorz Kiciński z Fundacji Aniołów Miłosierdzia. – Drugą okazją są Andrzejki. Zamiast lać wosk i wróżyć z fusów lepiej uwielbiać Boga wśród (bardzo) dobrej muzyki, Przyjaciół i z błogosławieństwem biskupa, prawda?” :)

Nieprzypadkowa data, ale i nieprzypadkowe miejsce – rozśpiewany i rozmodlony kościół oo. Jezuitów w sercu Polski. Ileż wydarzyło się tu dobra i jak wiele jeszcze się wydarzy!”

Reklama

Start 30 listopada godz. 20!

Miejsce: Jezuici Łódź – parafia Najświętszego Imienia Jezus
ul. Henryka Sienkiewicza 60, 90-001 Łódź

Więcej szczegółów w opisie wydarzenia na Facebooku>>

Reklama

 

 

Reklama

 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę