Nasze projekty

“Twemu Sercu cześć składamy”. Modlitewnik czerwcowy

W czerwcu oddajemy szczególną cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Chrystus złożył 12 obietnic tym, którzy będą Je czcili. Doświadcz tych niesamowitych łask! Przygotowaliśmy dla ciebie modlitewnik, w którym znajdziesz najpiękniejsze modlitwy i pieśni ku czci Najświętszego Serca Jezusowego. Pomogą ci one odkryć Jego niesamowite tajemnice.

Reklama
Reklama

Modlitewnik czerwcowy ma ci służyć, by twoje serce zbliżyło się do Jego Najświętszego Serca, a także byś miał okazję poznać ten wyjątkowy kult. Dlatego podzielony jest na trzy części. Pierwsza mówi o tym, skąd wzięła się ta szczególna cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Poznasz w nim tajemnice Serca Jezusa zawarte w objawieniach św. Małgorzaty Marii Alacoque, w tym wspomniane 12. obietnic Serca Jezusa dla Jego czcicieli.

Modlitewnik czerwcowy – praktyczne narzędzie do codziennej modlitwy! 

Druga część zawiera modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zarówno te najbardziej znane, tj. Litanię do Najświętszego Serca potocznie znaną jako “nabożeństwo czerwcowe”, Nowennę do Serca Pana Jezusa, czy Akt oddania się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, jak i mniej znane – Koronkę do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmawianą przez św. Ojca Pio, czy Prośby do bolesnego Serca Jezusowego.

Trzecia część to zbiór tradycyjnych pieśni do Serca Jezusowego, dzięki którym modlitewnik staje się praktycznym narzędziem nie tylko do indywidualnej modlitwy, ale także do modlitwy wspólnotowej. Można go wykorzystać podczas nabożeństwa czerwcowego.

Zabierz modlitewnik czerwcowy ze sobą w każde miejsce, gdzie chcesz znaleźć chwilę na modlitwę!


ZOBACZ NA DOBROCI.PL >>>

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę