Nasze projekty
fot. Wikimedia

Modlitwa do świętego Antoniego o odzyskanie zgubionej rzeczy

Zgubiłeś coś co jest dla Ciebie bardzo ważne? Duchowo albo materialnie? Poproś o pomoc świętego Antoniego!

Reklama
Reklama

Modlitwa do świętego Antoniego to doskonały sposób, by znaleźć coś, co zaginęło. Warto w takiej sytuacji zwrócić się do tego wielkiego orędownika, który w takich sytuacjach potrafi działać prawdziwe cuda! Zatem kiedy coś w Twoim domu zmieni swoje położenie na dobre, znajdź chwilę i niech modlitwa do świętego Antoniego naprowadzi Cię na dobry trop.

Czytaj także >>> Modlitwa o uzdrowienie z choroby nowotworowej

Modlitwa do Świętego Antoniego

Św. Antoni – wielką łaską obdarzył Cię Bóg, czyniąc Cię patronem rzeczy zgubionych i skradzionych.

Stroskany przychodzę do Ciebie ufając, że pomożesz mi w odnalezieniu rzeczy zaginionej, której bezskutecznie szukam. Wspomnij na to, jak wielką łaskę Bóg wyświadczył Tobie, posyłając do Ciebie wszystkich strapionych, ufających, że Twojej modlitwie Bóg niczego nie odmówi.

Jakże często się działo, że za Twoim wstawiennictwem umarli otrzymywali życie, błądzący dobrą radę, uciśnieni pociechę, opętani uwolnienie, trędowaci oczyszczenie, więźniowie wolność, podróżujący pewność życia, kalecy zdrowie, okradzeni swój majątek, znajdujący się w niebezpieczeństwie ocalenie, a wszyscy cierpiący – pomoc i pociechę. Także dzisiaj wszędzie doznajemy owoców Twego wstawiennictwa u tronu Bożego.

Wyjednaj mi tę łaskę, abym ja także był jednym z tych, którzy doznali Twojej pomocy. Polecam Twej opiece to, co mi skradziono, a jeżeli zgadza się to z wolą Bożą, to spraw, abym to otrzymał i mógł znowu cieszyć się tym ku Bożej i Twojej chwale. Amen

Czytaj także >>> Pomoże znaleźć zgubioną rzecz oraz… kandydata na męża! Cuda św. Antoniego

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę