Nasze projekty
Wikipedia/CC BY-SA 3.0

Codzienna modlitwa matki do Matki Bożej Licheńskiej

Jeśli jesteś mamą i szukasz wsparcia w codziennych trudach macierzyństwa - zawierz się Matce Bożej Licheńskiej. W jaki sposób?

Reklama
Reklama

Matko Boża Licheńska,
Patronko szczęścia rodzinnego, ukochana moja Matko. klękam dziś przed Tobą jako ta, która również jest matką. Dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną i przykład macierzyńskiej troski, której wciąż uczę się od Ciebie.

Powierzam Ci i oddaję w opiekę moje dzieci, ich przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Proszę Cię, módl się za nimi, aby to, co było złe w ich przeszłości, nie ciągnęło się za nimi przez całe życie; aby to, co jest dzisiaj, było poddane woli Twego Syna ;aby ich przyszłość była złączona z miłością Serca Jezusa i Twojego Serca.

Otaczaj całą moją rodzinę swoim macierzyńskim wstawiennictwem i opieką. Spraw, abyśmy żyli zjednoczeni w miłości, zdrowiu i pokoju. A mnie samej dopomóż, bym była dobrą i rozsądną matką i żoną. Abym nie kierowała się ślepą miłością, lecz zawsze rozumiała, co jest dobre dla moich dzieci. Abym im umiała pomagać na drodze życia, która prowadzi do nieba.

Amen

Źródło: facebook.com/Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę