Nasze projekty
fot. Olena Zelenska/Instagram.com

Żona prezydenta Ukrainy do swoich rodaków: „Jestem dumna, że mieszkam z Wami w jednym kraju”

"Dzisiaj nie będzie paniki i łez. Będę spokojna i pewna siebie. Moje dzieci patrzą na mnie. Będę obok nich, obok mojego męża, obok was" - napisała na Instagramie żona prezydenta Ukrainy Olena Zełenska dodając walczącym Ukraińcom otuchy.

Reklama

Wczoraj, kiedy rozpoczęła się inwazja Rosyjska na ziemie Ukraińskie, na swoim instagramie, żona prezydenta Ukrainy Olena Zełenska opublikowała poruszający wpis. Wyraziła w nim wdzięczność obywatelom ukraińskim, za ogromne poświęcenie w obronie ojczyzny.

Moi drodzy ludzie! Ukraińcy! Patrzę na was wszystkich dzisiaj. Wszyscy, których widzę w telewizji, na ulicach, w Internecie. Widzę Twoje posty i filmy. I wiecie co? Jesteście niesamowici! – napisała.

Wyraziła swoją dumę, że obywatele Ukraińscy są tak waleczni i nie oddadzą swojego kraju bez walki. Jestem dumna, że mieszkam z Wami w tym samym kraju! Mówi się, że wielu ludzi to tłum. Tu nie chodzi o nas. Bo wielu Ukraińców to nie tłumy. To jest armia! – dodała.

Reklama

„Kocham Was! Kocham Ukrainę”

Na koniec wyraziła słowa nadziei, że Ukraińcy nie są sami, a wszelkie działania dyplomatyczne cały czas są prowadzone. Zapewniła, że śledzi sytuację kraju i jest spokojna o przyszłość Ukrainy. „A dzisiaj nie będzie paniki i łez. Będę spokojna i pewna siebie. Moje dzieci patrzą na mnie. Będę obok nich, obok mojego męża, obok was” – podała.

Wpis zakończyła słowami: „Kocham Was! Kocham Ukrainę!”

kw/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę