Nasze projekty
Reklama
fot. Tomasz Wolny/Instagram.com

Tomasz Wolny: to dzień najlepszych ludzi na świecie! Dzięki nim świat jest piękniejszy!

"Jak powiedziała mi kiedyś jedna z ich Mam: Te dzieci są wśród nas po to, żeby nam pokazać jacy my powinniśmy być na co dzień" - napisał dziennikarz Tomasz Wolny, odnosząc się do Światowego Dnia Zespołu Downa, który obchodzony jest w pierwszy dzień wiosny.

Wolny zamieścił na Instagramie specjalny wpis poświęcony osobom z zespołem Downa. „Oto jest dzień Najlepszych Ludzi na Świecie, bogatszych od nas o jeden chromosom: Chromosom Miłości” – napisał dziennikarz, przypominając o obchodzonym w pierwszy dzień wiosny Światowym Dniu Zespołu Downa.

„Jestem z tą ferajną nie tylko od święta i wiem, że dzięki nim świat jest pełniejszy, piękniejszy czyli lepszy! Jak powiedziała mi kiedyś jedna z ich Mam: „Te dzieci są wśród nas po to, żeby nam pokazać jacy my powinniśmy być na co dzień”. Każdego dnia ale dzisiaj szczególnie ściskam też z całej mocy i chylę czoła przed ich Rodzicami i Opiekunami, którzy są dla mnie cichymi bohaterami tej historii” – napisał dziennikarz.

„Świętujemy i jak to mówi mój brat duchowy Kuba Ruciński z 21 chromosomem: Alleluja i do tyłu!!! Lepszej mocy na pierwszy dzień Wiosny nie ma, więc łapcie” – dodał, zamieszczając również krótkie nagranie z „Pytania na śniadanie”.

kh/Stacja7

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę