fot. Olga Tokariuk/Twitter.com/gixie_beauty/Instagram.com

Ciężarna influencerka uciekała ze zbombardowanego szpitala. Urodziła córeczkę

Zdjęcie Marianny z momentu ewakuacji zbombardowanego szpitala w Mariupolu obiegło cały świat. Jak podaje dziennikarka Olga Tokariuk, dziewczyna wczoraj urodziła zdrową córeczkę!

Reklama

Marianna to młoda ukraińska influencerka, która została sfotografowana podczas ewakuacji zbombardowanego szpitala w Mariupolu.

Wkrótce po ataku na szpital ambasada Rosji w Wielkiej Brytanii poinformowała w mediach społecznościowych, że ostrzelany obiekt nie funkcjonował jako szpital, ale był wykorzystywany do celów wojskowych. Po opublikowaniu zdjęć ciężarnej kobiety w sieci pojawiły się komentarze, że jest „podstawioną modelką”. Twierdzono również, że influencerka z pewnością nie rodziłaby w publicznym szpitalu. Wpisy zostały usunięte przez administratorów mediów społecznościowych.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez БЬЮТИ БЛОГ | PRO ВOЛOCЫ (@gixie_beauty)

Reklama
Reklama

Kobieta, o której mowa to ukraińska influencerka Marianna Podgurskaya z Mariupola. Na opublikowanych na instagramie zdjęciach widać, że jest w zaawansowanej ciąży.

Dziś Olga Tokariuk, dziennikarka portalu Suspilne poinformowała, że Marianna wczoraj wieczorem urodziła córeczkę!

Otrzymałem wiadomość od krewnej Marianny – ciężarnej dziewczyny ze zbombardowanego szpitala Mariupola. Udało im się na krótko skontaktować z nią przez telefon. Wczoraj wieczorem (tj. czwartek – red.) o godzinie 22 Marianna urodziła córeczkę! Wszystko z nimi w porządku, ale w Mariupolu jest bardzo zimno i bombardowanie nie ustaje – napisała na Twitterze dziennikarka.

Dziennikarka poinformowała również, że nowo narodzona dziewczynka jest zdrowa i waży 3200 gramów. Została nazwana Veronika – na cześć Nike, bogini zwycięstwa. Zwycięstwo Ukrainy – napisała na Twitterze.

Reklama

pa, interia.pl/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę