Nasze projekty

Teatr, muzyka, literatura online. Sięgnij do kultury w sieci

W czasie gdy dostęp do teatrów, sal koncertowych, centrów kultury, galerii sztuki i innych instytucji kulturalnych jest tak mocno ograniczony, "Mobilne Centrum Kultury" wychodzi naprzeciw potrzebom osób pasjonujących się kulturą.

Reklama

„Mobilne Centrum Kultury – teatr, muzyka, literatura” to nazwa projektu, który powstał z myślą o umożliwieniu udziału w sztukach teatralnych, koncertach i czytaniu wybranych dzieł przez aktorów jak najszerszej grupie odbiorców.

– To dziś jedyna możliwość na dostarczenie nowych doznań wszystkim kochającym różne formy ekspresji artystycznej – wyjaśniają organizatorzy. – Obcowanie z szeroko rozumianą kulturą ma wpływ na wychowanie dzieci i młodzieży oraz na całe rodziny. Jest fundamentem każdego narodu. Dlatego też w obecnej sytuacji nieodzowne jest emitowanie profesjonalnych wydarzeń kulturalnych w sieci – dodają.

Sztuka na najwyższym poziomie

W ramach projektu zrealizowany został spektakl teatralny: „Na pełnym morzu” Stanisława Mrożka. Ponadto zrealizowane zostały koncerty: rapera Arkadio oraz zespołu Albo i Nie, a także cykl kilku odcinków czytania przepięknego dzieła „Listy do dzieci” Takashi Nagai. Wszystkie produkcje są dostępne na stronie: mobilnecentrumkultury.pl

Reklama
Reklama

Organizatorzy i wykonawcy projektu zapewniają odbiorcom najwyższy poziom jakości – nowoczesne rozwiązania w kontekście scenografii multimedialnych i najwyższej jakości realizacja dźwięku, światła i obrazu. – Naszym celem jest zapewnienie odbiorcom jak najwyższego komfortu. Chcemy, by skutkował on zbliżonymi odczuciami w przeżywaniu wydarzeń artystycznych, jak te, które towarzyszą publice w prawdziwym teatrze czy na prawdziwym koncercie – mówią organizatorzy.

Projekt jest organizowany przez Stowarzyszenie MuzaDei.

mat. prasowe, zś/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite