Nasze projekty
Adam Szustak OP

Opowieść o Bogu, który chce osłodzić Twoje życie

"To książka o Bogu, który z jednej strony potrafi wszystko naprawić, wyprowadzić z każdej najgorszej sytuacji, ale także o Bogu, który po prostu jest słodyczą i sprawia, że życie z Nim jest jak Plaster miodu". Ojciec Adam Szustak zaprasza do lektury swojej nowej książki

Reklama

Pan Bóg pragnie razem z tobą przeżywać twoją samotność. Chce zaleczyć wszystkie rany, oddalić gorycz i ból. Chce zanurzyć cię w miodzie. Pozwól Mu na to!

Reklama
Reklama

Fragment książki:

Może czytasz to wieczorem, siedzisz gdzieś tam w swoim pokoju, trzymasz w ręce kubek z herbatą, głucho wszędzie, ciemno wszędzie… A w tej ciemności przychodzi Chrystus. Chce zapalić w tobie jaśniejące źródło światła. On przychodzi i rozkazuje ciemnościom: świećcie!

Reklama
Reklama

Kup „Plaster miodu” w promocyjnej cenie!


Cieszące się ogromną popularnością rekolekcje adwentowe o. Adama Szustaka OP wracają w formie książkowej – wzbogacone i przedstawione tak, żebyś każdego dnia mógł przejść swoją drogę do Boga, który jest jak Plaster Miodu.

Reklama

Miód dla duszy. Plaster na rany.
Jest Słowo, które może uzdrowić twoje zranienia.
Jest Miód, który może osłodzić twój ból.
Jest i cały PLASTER MIODU, bo każdego dnia Bóg chce ukoić twoje cierpienia, przyłożyć plastry swojego Słowa do twoich ran.

Serdecznie dziękujemy Pasiece Maszyckiej za gościnę i zarażenie nas miłością do pszczół. https://www.facebook.com/pasiekamaszycka

plaster grafika promująca

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite