Nasze projekty

IV Wolpreza Dobrej Woli – ARKA NOEGO i LUXTORPEDA w Piasecznie

Arka Noego i Luxtorpeda zagrają 27 czerwca 2015 r. (sobota) w Parku Miejskim przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie, podczas IV Wolprezy

Reklama

Kochani, nasi przyjaciele, wszyscy ludzie bez wyjątku !

 

Przed nami czwarta edycja koncertu dla wolontariuszy Wolpreza. W tym roku gwiazdami wydarzenia będą: Arka Noego i Luxtorpeda.

Reklama
Reklama

 

Chcemy także dać szansę artystom, którzy czują że mają coś do przekazania światu, dlatego tegoroczna Wolpreza będzie swoistym festiwalem. Niezależne jury złożone z muzyków, osób niezwiązanych z muzyką i przede wszystkim z niepełnosprawnych intelektualnie podopiecznych stowarzyszenia, będzie wybierało finalistów IV Wolprezy Dobrej Woli. Wyłonione przez jury zespoły i wykonawcy wystąpią na koncercie finałowym 27-VI 2015 r pomiędzy Arką Noego a Luxtorpedą. Podczas koncertu zostaną wybrani najlepsi z najlepszych.

 

Reklama
Reklama

Przewidujemy trzy główne nagrody: nagrodę muzyków, nagrodę publiczności i najważniejszą z nagród, jedyną w swoim rodzaju bo przyznawaną przez osoby niepełnosprawne intelektualnie. Skład jury będzie tajny. Członkowie gremium oceniającego nie będą świadomi kto poza nimi samymi jest w jego składzie. Każdy z oceniających będzie mógł przyznać liczbę punktów w wybranych przez siebie kategoriach artystycznych a z sumy punktów będzie wynikała palma pierwszeństwa. Najbardziej interesujący zdaję się być sposób oceniania muzyki i jej twórców przez jury IV Wolprezy złożone z osób pozbawionych hipokryzji i absolutnie szczerych w swoich poglądach, niepełnosprawnych intelektualnie. Ta ostatnia nagroda będzie najważniejsza.

 

W imieniu organizatorów jeszcze raz zapraszam wszystkich zainteresowanych do udziału w Festiwalu Wolontariuszy IV Wolprezie Dobrej Woli 2015.

Reklama

 

Jacek Zalewski ojciec "gamonia" Kuby

 

Kawaler Orderu Uśmiechu

 

Zapraszamy !

 

Stowarzyszenie Dobra Wola

   

OBEJRZYJ TELEDYSKI ARKI NOEGO Z PŁYTY "PETARDA"

 

oraz

 

 POGWARKI ARKI

  

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę