Nasze projekty

10 książek, które warto przeczytać w Wielkim Poście

Czasami najlepsze rekolekcje można odbyć nie w Kościele, lecz w fotelu z dobrą lekturą duchową w ręku. Polecamy 10 książek, które pomagają na nowo zachwycić się pięknem i bogactwem chrześcijaństwa.

Reklama

 • Oczami Jezusa (wydanie zebrane, C. A. Ames, wydawnictwo Esprit) 
  To książka napisana na podstawie mistycznych objawień Australijczyka Carvera Alana Amesa. Jest zbiorem historii przedstawianych z perspektywy narracyjnej Chrystusa, dotyczących codziennego życia Mesjasza, wędrującego wraz z uczniami do Jerozolimy. Jeśli czytałeś "Pasję wg objawień bł. Anny Katarzyny Emmerich", książka C. A. Amesa będzie jej wartościowym uzupełnieniem.

 • Jezus Chrystus. Biografia (Peter Seewald, wyd. Rafael) 
  Co fascynuje ludzi w Jezusie Chrystusie? Czy dysponujemy prawdziwym obrazem Nazarejczyka? Co wiemy o Nim dzisiaj? Autor stawia odważne pytania dotyczące Zbawiciela, nie pomijając tematów tabu. Książka napisana w dziennikarskim stylu, dzięki czemu jest bardzo wciągająca.

 • Bądź uzdrowiony mocą Jezusa (Bob Schuchts, wyd. Znak) 

  W czasie ziemskiego życia  Chrystus wielokrotnie uzdrawiał napotkanych ludzi z chorób fizycznych, psychicznych i duchowych. Żywy Jezus takich cudów dokonuje również dzisiaj, a książka Schuchtsa nie tylko to poświadcza, ale jeszcze pomaga czytelnikowi sięgnąć po owoce Zmartwychwstania. Potrzebujesz uzdrowienia? Koniecznie przeczytaj!

 • Ocalony. Ćpunk w Kościele (Andrzej Sowa, wyd. Znak)
   
  Wspaniałe świadectwo nawrócenia znanego muzyka sceny punkowej, który przez wiele lat nie mógł poradzić sobie z uzależnieniem od narkotyków. Kiedy jego znajomi zaćpali się na śmierć, on przyjął ofertę Bożej pomocy. Teraz jest żywym przykładem prawdy, że nigdy nie jest za późno, by zawrócić ze złej drogi.

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę