Nasze projekty

Drugie objawienie w Fatimie oczami filmowców. Jest nowy trailer „Fatimy”

Dokładnie dziś 13 czerwca minęła 103. rocznica drugiego objawienia Matki Bożej w Fatimie. Z tej okazji twórcy pełnometrażowego filmu fabularnego "Fatima" udostępnili drugi trailer swojego dzieła.

Reklama

Drugi trailer ukazuje fragment tego, jak mogło wyglądać objawienie Maryi 13 czerwca 1917 r. Widzimy kłótnię małej Łucji z jej rodzoną mamą o to, czy może ponownie iść na wzgórze Objawień. Matka się sprzeciwia, ale Łucja stawia na swoim. 

Widzimy już gromadzący się tłum ludzi oczekujących na ukazanie się Matki Bożej. Widzimy, jak niektórzy z nich już proszą widzące dzieci, aby przedstawiły Matce Bożej sprawę z którą tu przyszli: sypią się prośby o uzdrowienie, o ocalenie, o pomoc w trudnościach życiowych. 

Reklama
Reklama

Film „Fatima” jest produkcją amerykańsko-portugalską, tworzoną z rozmachem podobnym do produkcji hollywoodzkich. Stoi za nim niezależne hollywoodzkie studio filmowe Picturehouse. Główne role Dzieci Fatimskich zagrali Hiszpanie pochodzący z Portugalii. Najbardziej rozpoznawalne gwiazdy, w tym Harvey Keitel, Sonia Braga, Goran Visnjic i Joaquim de Almeida, mieszkają w USA i pojechali do Portugalii, aby kręcić zdjęcia. Film został w całości nakręcony w Portugalii.

Początkowo premiera filmu w USA miała odbyć się 24 kwietnia, jednak pandemia koronawirusa przesunęła ten termin na 14 sierpnia – przeddzień obchodzonego w Kościele katolickim Wniebowstąpienia Matki Bożej. Nie wiadomo jeszcze, kiedy film trafi na ekrany kin w Polsce.

Czytaj więcej: Objawienia w Fatimie doczekały się hollywoodzkiej produkcji

Reklama
Reklama

ad/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę