Nasze projekty

Zofia Świerczyńska o „Okruchach”: Skupienie się na konkrecie naszego życia

„Ojciec Szustak świadomie zrezygnował z wielkich tematów teologicznych, aby skupić się na konkrecie naszego życia, na naszej codzienności. Jest to inna, bardzo oryginalna propozycja na Wielki Post i nie tylko” – powiedziała w Poranku „Siódma9” red. Zofia Świerczyńska (Stacja7.pl). W rozmowie z Karolem Gacem opowiadała o książce "Okruchy. 40 konkretów jak nawrócić własne serce”.

łównym odbiorcą „Okruchów” jest każdy, kto chce zmienić coś w swoim życiu, w swojej sferze duchowej. Jest to książka dla osób, które lubią konkretne zadania i wyzwania. Ojciec Adam Szustak zachęca od tego, by faktycznie realizować je dzień po dniu. One czasami mogą wydawać się nieistotne, tak jak okruchy, ale ojciec Adam wyraża przekonanie, że z tych małych okruchów, z tych pozornie banalnych zadań, mogą zrodzić się wielkie rzeczy – mówiła Zofia Świerczyńska.

Ojciec Szustak świadomie zrezygnował z wielkich tematów teologicznych, aby skupić się na konkrecie naszego życia, na naszej codzienności. Jest to inna, bardzo oryginalna propozycja na Wielki Post i nie tylko – podkreślała rozmówczyni Karola Gaca.

Zachęcamy do tego, by z tymi zadaniami nie poprzestać jedynie na Wielkim Poście. To jest rachunek sumienia z naszej codzienności. To nie tylko wyzwania na 40 dni, ale generalnie na całe życie – dodał Gość Poranka „Siódma9”.

Reklama

Posłuchaj całej rozmowy

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę