Nasze projekty

Pielgrzymka papieża do Iraku. Bądź na bieżąco!

Już jutro papież Franciszek wyrusza na historyczną wizytę apostolską do Iraku. Jako pierwszy papież odwiedzi irakijskich wiernych, którzy od lat pogrążeni są wojną i wszechobecnym terroryzmem. To przełomowe wydarzenie, którego nie możesz przegapić. Bądź na bieżąco i zostań towarzyszem Ojca Świętego podczas tej wyjątkowej pielgrzymki.

Jak będzie wyglądać pielgrzymka papieska do Iraku? Przygotowaliśmy szereg  materiałów specjalnych zapowiadających pielgrzymkę. Od jutra zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z przebiegu wizyty papieża w Iraku. Z papieską pielgrzymką nadzieję wiążą kościelni hierarchowie, ale także wierni i przedstawiciele władz. 

Przybywam też do was jako pielgrzym pokoju, żeby powtórzyć: “wszyscy braćmi jesteście”. Tak, przybywam jako pielgrzym pokoju, dążąc do braterstwa, ożywiony pragnieniem wspólnej modlitwy i wspólnej wędrówki, także z braćmi i siostrami innych tradycji religijnych, w duchu Ojca Abrahama, który łączy muzułmanów, żydów i chrześcijan w jedną rodzinę. – powiedział Ojciec Święty.

Jak być na bieżąco? 

Wystarczy śledzić naszą stronę internetową i nasze media społecznościowe. Pod poniższym linkiem, przez cały okres papieskiej pielgrzymki, będzie prowadzona relacja live.

Reklama
Reklama

ZOBACZ: Pielgrzymka papieża do Iraku [LIVE]

kw/Stacja7

 

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite