Nasze projekty

Papież zaprasza na wydarzenie „Polska pod krzyżem”

W waszym kraju odbędzie się w najbliższą sobotę wydarzenie ewangelizacyjne Polska pod krzyżem. Módlcie się za waszą Ojczyznę, wypraszającie łaskę nawrócenia i opamiętania dla wielu - powiedział dziś papież Franciszek zwracając się podczas audiencji generalnej do Polaków.

Zachęcił, aby wszyscy zgromadzeni na wydarzeniu Polska pod krzyżem, zarówno na miejscu jak i w swoich miejscowościach na nabożeństwach „trwali pod krzyżem wraz z Maryją Matką Bolesną”.

Oto całość papieskiego pozdrowienia:

Pozdrawiam serdecznie pielgrzymów polskich. W sobotę przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W waszym kraju będzie ono dniem akcji ewangelizacyjnej nazwanej „Polska pod Krzyżem”. Uczestnicząc w licznych nabożeństwach, spotkaniach modlitewnych, trwajcie wraz z Maryją, Matką Bolesną u stóp Krzyża Jej Syna, prosząc o potrzebne łaski dla was, waszych rodzin i Ojczyzny. Wypraszajcie łaskę nawrócenia i opamiętania dla wielu, a przede wszystkim dar zwycięstwa dobra nad złem, które łatwo wkrada się do serca człowieka. Z serca wam błogosławię

Reklama

PRZECZYTAJ: Ks. Kozłowski: Krzyż na Giewoncie mnie ocalił

Zródło: youtube.com/VaticanNews

Reklama

ad/Stacja7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę