Własnym ciałem próbują zatrzymać rosyjskie czołgi. Bohaterskie czyny Ukraińców

"Spójrz na tych dzielnych nieuzbrojonych Ukraińców, którzy zatrzymują rosyjskie pojazdy pancerne. To odważny i silny naród, który broni swojej ziemi" - napisała Hanna Liubakova, białoruska dziennikarka publikując film, na którym mężczyzna próbuje zatrzymać rosyjski czołg. Takich nagrań w sieci jest więcej.

fot. Hanna Liubakova/Twitter.com

Ukraińcy bronią się ze wszystkich sił i dzielnie nie pozwalają wojskom rosyjskim odebrać niepodległości Ukrainie. Wśród bohaterów są zwykli ludzie, którzy własnym ciałem próbują zatrzymać wrogie czołgi.

Spójrz na tych dzielnych nieuzbrojonych Ukraińców, którzy zatrzymują rosyjskie pojazdy pancerne. To odważny i silny naród, który broni swojej ziemi – czytamy pod jednym z filmów opublikowanym przez Hannę Liubakovą, białoruską dziennikarkę. Widzimy na nim jak bohatersko jeden z ukraińskich cywilów własnym ciałem próbuje zatrzymać wrogie czołgi.

Na innymi filmie, opublikowanym przez portal Nexta można zauważyć podobną sytuację. Mężczyzna wbiega przed rosyjski konwój bez uzbrojenia, próbując zatrzymać wroga. Ukrainiec rzuca się przed rosyjski sprzęt, żeby zatrzymać okupantów Cała Ukraina broni swojego kraju przed okupantami – czytamy pod filmem.

pa, nexta/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę