Nasze projekty

Prezydent Ukrainy składa urodzinowe życzenia żonie. „Chcę Ci podziękować za uczynienie mnie silnym”

Pierwsza dama Ukrainy, Ołena Zełenska obchodzi dziś 45.urodziny. Z tej okazji mąż skierował do niej poruszające słowa. "Moja droga, chcę ci podziękować za to, kim jesteś w moim życiu. Za bycie tu i teraz. Za wiarę w Ukrainę i zwycięstwo. Za uczynienie mnie silnym" - napisał Wołodymyr Zełenski.

fot. Олена Зеленська/facebook.com

Dziś, 6 lutego pierwsza dama Ukrainy Ołena Zełenska obchodzi 45. urodziny. Z tej okazji jej mąż prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski opublikował w swoich mediach społecznościowych poruszający wpis. W urodzinowych życzeniach prezydent Ukrainy dziękuje żonie za to co robi.

„Moja droga, chcę ci podziękować za to, kim jesteś w moim życiu. Za bycie tu i teraz. Za wiarę w Ukrainę i zwycięstwo. Za uczynienie mnie silnym. Za wszystkie lata, godziny, minuty i jeszcze raz za ten rok. Za to, w jaki sposób reprezentowałaś Ukrainę” – podkreśla prezydent Zełenski.

„Życzę ci jednego, aby dzień zwycięstwa nadszedł jak najszybciej” – dodał.

Reklama

Ołena Zełenska urodziła się 6 lutego 1978 roku w Krzywym Rogu na Ukrainie. Swojego męża poznała na studiach. Z wykształcenia jest architektem, jednak w zawodzie nie pracowała. Zajęła się pisaniem scenariuszy do kabaretu, w którym występował niegdyś jej mąż.

W 2019 roku po wygraniu jej męża wyborów na prezydenta Ukrainy została pierwszą damą tego kraju. Od początku inwazji Rosji na Ukrainę wspiera męża oraz reprezentuje swój kraj na arenie międzynarodowej, przypominając, że wojna ciągle trwa.

ZOBACZ: Żona prezydenta Ukrainy do swoich rodaków: „Jestem dumna, że mieszkam z Wami w jednym kraju”

Reklama

Pod koniec stycznia prezydent Ukrainy również obchodził swoje urodziny. Wówczas żona, także za pośrednictwem mediów społecznościowych złożyła mężowi poruszające życzenia.

pa/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę