Mama 4-letniej dziewczynki z Winnicy opowiedziała o swojej tragedii. „Wydaje mi się, że Liza czeka na mnie w domu”

"Widziałam wszystko na własne oczy i pamiętam, ale znajduję się w innej rzeczywistości. Nie chcę żyć w nowej, strasznej rzeczywistości... Wydaje mi się, że Liza czeka na mnie w domu" - pisze mama 4-letniej Lizy, która zginęła 14 lipca podczas rosyjskiego ataku rakietowego na Winnicę.

fot. l.i.z.i.love/Instagram

Mała Liza zginęła w połowie lipca w Winnicy, gdy wracała wraz z mamą Iryną z zajęć logopedycznych. W wyniku ataku rakietowego 4-letnia dziewczynka zginęła na miejscu, a jej mama została przewieziona do szpitala. Choć była przytomna, nie była do końca świadoma co stało się z jej córką.

CZYTAJ: 4-letnia dziewczynka zginęła w ataku. Chwilę wcześniej jej mama wrzuciła nagranie, jak wracają do domu

Kilka dni temu po raz pierwszy od tego straszliwego momentu zabrała głos. Minął prawie miesiąc od tej strasznej tragedii. Wydaje mi się, że Liza czeka na mnie w domu. Widziałam wszystko na własne oczy i pamiętam, ale znajduje się w innej rzeczywistości. Nie wierzę… I nie chcę żyć w nowej, strasznej rzeczywistości – napisała na swoim instagramie.

Reklama
Reklama

Kobieta podkreśliła, że ​​jej córka była pogodna i nauczyła ją bezwarunkowej miłości. Moja ukochana, moja ukochana dziewczyno, byłaś taka wesoła i nauczyłaś mnie kochać bezwarunkowo bez względu na wszystko! Niestety, byłam twoją matką tak mało czasu, tak mało… Na pewno cię spotkamy. Moje serce jest na zawsze z tobą, moja dusza płacze – podkreśliła mama Lizy.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Я мама янгола💕 (@l.i.z.i.love)

Reklama
Reklama

We swoim wpisie, podziękowała także wszystkim za wsparcie i to, co robią dla Ukraińców. Dziękuję wszystkim za wsparcie – rodzinie, krewnym, przyjaciołom, znajomym, osobom, których nawet nie znam. Wiele dla nas zrobiliście z Lizunyą, wspieraliście nas. Dzięki całemu światu – dodała.

pa, tvn24.pl/Stacja7

ZOBACZ: Poruszające pożegnanie czteroletniej Lizy. Ksiądz zalał się łzami

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę