Nasze projekty

Ksiądz opowiedział o niezwykłej spowiedzi ofiary wypadku. „Narodził się na nowo”

Ksiądz podszedł do kierowcy, aby sprawdzić, czy nie potrzebuje pomocy. "Chcę się wyspowiadać" - powiedział młody człowiek, który wysiadł z samochodu "bardzo przerażony i blady".

fot. Patricio Bringas Iturrioz, LC/Cathopic

Ojciec Salvador Nuño, ze Zgromadzenie Księży Legionistów Chrystusa, który służy w Monterrey w Meksyku, podzielił się tą historią pod koniec stycznia na Facebooku.

„Dzisiaj szedłem drogą z moimi rodzicami i moim bratem Alexem i w pewnym momencie zaczął nas mijać samochód. Nagle kierowca stracił kontrolę nad samochodem i zaczął wirować w powietrzu. Prawie spadł na nas” – relacjonował meksykański ksiądz.

„Zatrzymaliśmy się, aby mu pomóc, aby sprawdzić, czy nie potrzebuje pomocy. Zadzwoniliśmy na 911 i młody człowiek wysiadł [z samochodu] bardzo przerażony, blady” – napisał ksiądz.

Reklama

„Chcę się wyspowiadać”

I kontynuował: „Powiedziałem mu: 'Jestem księdzem, a on jest lekarzem. Potrzebujesz czegoś?” 'Chcę się wyspowiadać’, odpowiedział. Niesamowita spowiedź”.

„Pan pozwolił mu narodzić się na nowo” – napisał Nuño. Cała historia zakończyła się szczęśliwie. „Mam nadzieję, że nigdy nie zapomnimy polecać się Bogu i Dziewicy przed każdą podróżą” – zachęcał kapłan.

Duchowny zachęcił również do modlitwy za „księży, lekarzy i wszystkich tych, którzy świadczą swoje usługi jako dobrzy Samarytanie”.

Reklama

kh, Catholic News Agency/Stacja7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę