Nasze projekty

Jak biskup Muskus został… Mikołajem! „I Ty możesz”

Bp Damian Muskus OFM nie przestaje zaskakiwać pomysłami na pomaganie potrzebującym! Tym razem krakowski biskup zachęca do zostania św. Mikołajem, poprzez zakup jego najnowszej książki, z której dochód zostanie przekazany na leczenie Oliwki z Lublina chorej na SMA.

fot. Damian A. Muskus/facebook.com

Po raz pierwszy o bp Damianie Muskusie OFM zrobiło się głośno za sprawą licytacji charytatywnej dla chorej na SMA Zosi. Biskup przekazał wówczas na aukcję swój biskupi pierścień. Licytacja przeszła najśmielsze oczekiwania, co więcej jeden ze zwycięzców ponownie przekazał go dla Zosi. Od tego momentu krakowski biskup pomocniczy regularnie wspiera różnego rodzaju zbiórki na chore dzieci.

Od tego czasu mogliśmy już zobaczyć jak biskup zmywa naczynia czy pomaga w pracach remontowych na dachu, gotuje czy pomaga w pracach ogrodowych.

Tym razem bp Damian Muskus postanowił przekazać pieniądze ze sprzedaży swojej najnowszej książki. Okazuje się, że oprócz satysfakcji mogą z tego być jakieś pieniążki. Mnie osobiście satysfakcja wystarczy, a pieniążki, gdy przyjdą, chciałbym w całości przeznaczyć dla Oliwki z Lublina chorej na SMA – podkreśla w sowich mediach społecznościowych.

Reklama

Jak przyznaje, nie wie ile uda się uzbierać w ten sposób, ale wierzy, że uda się wesprzeć małą Oliwkę. Każdy może przyczynić się do tego, by tych pieniążków było więcej – zaznacza i zachęca do zakupu. I Ty możesz zostać św. Mikołajem – dodaje.

Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę