Nasze projekty

Znamy hasło i datę XXVI Spotkania Młodych Lednica 2000

"Na krańce świata" - te słowa będą hasłem tegorocznego XXVI Spotkania Młodych LEDNICA 2000. Odbędzie się ono 4 czerwca 2022 r., tradycyjnie na Polach Lednickich.

Lednica

„Z radością ogłaszamy #hasło XXVI Spotkania Młodych LEDNICA 2000! NA KRAŃCE ŚWIATA. 4 czerwca 2022 r. – nie może Cię zabraknąć! – napisali na Facebooku organizatorzy Spotkania Młodych Lednica 2000.

W ubiegłym roku spotkanie odbyło się pod hasłem „Usłysz” na Polach Lednickich. Niestety, ze względów pandemicznych młodzi uczestniczyli w nim w formie online. Jak będzie w tym roku? Zapewne dowiemy się wkrótce.

Spotkanie Młodych Lednica 2000

Głównym celem XXI Spotkania Młodych LEDNICA 2000 ma być przekazywanie innym motywów życia i nadziei. To właśnie Spotkanie pozwala nam go realizować, dlatego będzie źródłem naszych rozważań. „Idź i kochaj” ma być zaproszeniem do spotykania się z ludźmi, bycia z ludźmi: z tymi których kochamy i z tymi, do których niekoniecznie jest nam po drodze – wyjaśniają organizatorzy Spotkania Młodych na Lednicy.

Reklama

Wszystkie spotkania odbywające się w ciągu roku na Polach Lednickich organizuje Wspólnota Lednica 2000 działająca przy klasztorze ojców Dominikanów w Poznaniu. Oprócz Spotkania Młodych są to Lednica Dzieci, Lednica Seniora oraz Lednica Motocyklisty oraz letnie rekolekcje i co weekendowe spotkania w ramach Uniwersytetu Wiary.

kw, KAI, Lednica 2000/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę