Nasze projekty

Wyjątkowe wydarzenie na pielgrzymce. Jedna z par wzięła ślub!

Wczoraj pątnicy z 40. Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej wyruszyli w trasę, a już dziś podczas porannej mszy św. na jasnogórskim szlaku czekało ich wyjątkowe wydarzenie. Jedna z par, Małgorzata i Jarosław wzięli ślub!

zdjęcie ilustracyjne/ fot. Photos by Lanty/Unsplash

Małgorzata i Jarosław związek małżeński zawarli podczas porannej mszy św. w Zabawie, gdzie znajduje się sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny. Pobłogosławił ich bp Leszek Leszkiewicz. Nowożeńcy otrzymali obraz Świętej Rodziny z Nazaretu.

Panna młoda na tarnowskiej pielgrzymce jest po raz pierwszy. Natomiast pan młody już po raz drugi. Jak relacjonowali w rozmowie z radiem RDN, czują ogromną radość, że mogli pobrać się właśnie na pielgrzymce. Uroczystość była przepiękna. Przepełnia mnie radością i daje siłę. Wierzę, że Pan Bóg zawsze będzie z nami – mówiła radiu RDN, panna młoda.

Pan młody do ślubu szedł w mundurze, ponieważ jest dowódcą Plutonu Lekkiej Piechoty Wojsk Obrony Terytorialnej w Dębicy.

Reklama

Na szlaku do Częstochowy jest także Maria i Mateusz, którzy rok temu także wzięli ślub podczas tarnowskiej pielgrzymki. Para nie kryła wzruszenia i jak podkreślili radiu RDN, powróciły wspomnienia i towarzyszący im „dreszczyk emocji”.

CZYTAJ: Wyjątkowe wydarzenie na pielgrzymce. „Jesteśmy szczęśliwi, marzyliśmy o tym dniu”

Reklama

pa, rdn.pl/Stacja7

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę