Nasze projekty

„Wielkopostne porządki”. Akcja charytatywna fundacji Małych Stópek

"Wielkopostne porządki" to akcja charytatywna przygotowana przez fundację Małych Stópek. To doskonała okazja, aby coś bezinteresownie ofiarować potrzebującym. Aby wziąć udział w wielkopostnej inicjatywie wystarczy zorganizować zbiórkę w swoim otoczeniu bądź wpłacić datek na konto fundacji.

Do Świąt Wielkanocnych chcemy zdążyć zaopatrzyć domy pomocy społecznej w całej Polsce w niezbędną do przedświątecznych porządków chemię gospodarczą. Niby nic, a jednak wiele i praktycznie, zważając na potrzeby tego typu placówek – mówią organizatorzy akcji „Wielkopostne Porządki”.

Pomóc można na dwa sposoby – albo przekazując darowiznę na konto Fundacji Małych Stópek z dopiskiem „Wielkopostne Porządki”, albo zorganizować zbiórkę w swoim otoczeniu: w swoim mieście, w szkole, w pracy, parafii, czy innej organizacji.

Każdy, kto chce wesprzeć nową inicjatywę Fundacji Małych Stópek, może wykonać przelew na konto 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120. Inne formy pomocy dostępne są na stronie www.fundacjamalychstopek.pl/dzialaj-2/.

Reklama
Reklama

Aby zorganizować zbiórkę, należy zgłosić chęć wzięcia udziału w akcji poprzez wysłanie maila na adres: [email protected] Wspomożemy cię instrukcją i promocyjnym plakatem. Podamy ci szczegółowe instrukcje oraz placówkę, do której trafią zebrane przez Ciebie dary – gwarantują organizatorzy akcji.

Akcja „Wielkopostne Porządki” trwa do 26 marca.

O fundacji 

Fundacja Małych Stópek została powołana 5 kwietnia 2012 r. Misją fundacji jest ochrona każdego nienarodzonego dziecka, bez względu na warunki i okoliczności w jakich się poczęło oraz promocja odpowiedzialnego rodzicielstwa. Działania te są realizowane poprzez edukowanie młodzieży, promowanie wartości ludzkiego życia, formację duchową i intelektualną, jak również poprzez pomoc specjalistyczną i materialną. Szczegółowe informacje o organizacji dostępne są pod adresem www.fundacjamalychstopek.pl.

Reklama
Reklama

SPRAWDŹ: Co Papież Franciszek mówi o aborcji? „Wynajęcie płatnego zabójcy”

kw/KAI/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę