Nasze projekty

„W duchu Polskiej Lizbony”. Weź udział w Strefa Młodych Festiwal

Strefa Młodych Festiwal to wyjątkowe wydarzenie nawiązujące do Polskiej Lizbony, która odbyła się podczas zeszłorocznych Światowych Dni Młodzieży. Zapisz się już dziś!

fot. Anthony DELANOIX/unsplash.com

Strefa Młodych Festiwal odbędzie się 5 października na Arenie Sosnowiec. To całodniowe wydarzenie gromadzące młodych ludzi z całej Polski, podczas którego będą się poznawać, integrować, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, wysłuchiwać rozmów z inspirującymi i znanymi osobami.

Spotkanie będzie nawiązaniem do Polskiej Lizbony, która odbyła się podczas zeszłorocznych Światowych Dni Młodzieży, gdzie młodzi mieli okazję poznać rówieśników z drugiego krańca kraju, a przy okazji zawiązać znajomości i przyjaźnie oraz spędzić wspólnie czas.

Wydarzenie wypełnione będzie koncertami, spotkaniami z inspirującymi ludźmi, challengami, Q&A, warsztatami, ale przede wszystkim – BYCIEM RAZEM! Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: Arkadio, Luxtorpeda, Edzio Rap, o. Tomasz Maniura, o. Tomasz Nowak, Cukier, Andrzej Sobczyk, Ks. Sebastian Kosecki, Bp Artur Ważny, Bp Grzegorz Suchodolski, Abp Adrian Galbas.

Reklama

Więcej informacji, szczegółowy plan wydarzenia oraz możliwość zakupu biletów dostępne są na stronie internetowej, link TUTAJ.

Ideą Strefa Młodych Festiwal jest stworzenie przestrzeni i czasu spotkania dla młodych ludzi! Będzie on odpowiedzią na ich pragnienia bycia w grupie, rozwoju swoich pasji, pielęgnowania talentów i po prostu – bycia szczęśliwym. To przestrzeń dla młodych, by tworzyć wspólnotę, rozwijać swój potencjał i pielęgnować wartości chrześcijańskie wśród rówieśników.

Strefa Młodych Festiwal ma zainspirować młodych ludzi do bycia “tu i teraz” oraz działania w swoich środowiskach. Przez program wypełniony internetowymi challengami, gwiazdami Tik-toka i faktycznemu zaangażowaniu młodych w Festiwal przyczyni się do tego, aby pokazać im, że dobrą zabawę i wartościowe treści mogą znaleźć poza sferą on-line. Wydarzenie organizowane jest przy współpracy z Krajowym Biurem Organizacyjnym Światowych Dni Młodzieży.

Reklama

materiały prasowe,pa/Stacja7

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę