Nasze projekty

Uroczystości pogrzebowe śp. ks. prof. Michała Drożdża. Znamy datę

W najbliższy wtorek oraz środę odbędą się uroczystości pogrzebowe śp. ks. prof. Michała Drożdża, teologa, filozofa i medioznawcy. Uniwersytet Papieski zachęca do wpisywania się do księgi kondolencyjnej, dostępnej na stronie internetowej uniwersytetu.

fot. Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie/Facebook

„Ksiądz profesor Michał Drożdż zmarł 15 czerwca po ciężkiej chorobie. Odszedł w wigilię uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa, któremu do końca zaufał. Walczył o życie i o zdrowie do końca, nie poddawał się” – pisze w liście rektor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, ks. prof. dr hab. Robert Tyrała.

W specjalnie wystosowanym liście, ksiądz rektor poinformował także o dacie ostatniego pożegnania śp. ks. prof. Michała Drożdża, dziekana Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

We wtorek, 20 czerwca o godzinie 11.00 w kolegiacie św. Anny w Krakowie zostanie odprawiona Msza św. w intencji śp. ks. prof. Michała Drożdża. Uroczystości pogrzebowe będą miały miejsce w środę, 21 czerwca o godzinie 12.00 w kościele parafialnym w Żeleźnikowej Wielkiej, koło Nowego Sącza.

Reklama

Uniwersytet Papieski zachęca również do wpisywania się do księgi kondolencyjnej, która jest dostępna na stronie internetowej UPJPII >>>TUTAJ>>>.

CZYTAJ: Nie żyje ks. prof. Michał Drożdż. „Nie ustawał w swojej pracy nawet mimo ciężkiej choroby”

UPJPII, pa/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę