Nasze projekty

Trwa nowenna w intencji Ojczyzny. Dziś modlitwę poprowadzi bp Wiesław Śmigiel

Czwartego dnia nowenny jej uczestnicy będą prosić Boga „o odczytanie prawdziwej roli mężczyzny i kobiety w małżeństwie oraz o trwałość rodzin”.

Fot. nowenna2120.pl

19 marca to czwarty dzień Nowenny w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego, zanoszonej za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli i bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Czwartego dnia modlitwę nowennową poprowadzi bp Wiesław Śmigiel, metropolita toruński, z Sanktuarium Matki Bożej Patronki Rodzin w Toruniu.

Modlitwa nowennowa pod hasłem „Akcja 21:20” odmawiana jest codziennie po Apelu Jasnogórskim, o godz. 21:20, a także po każdej Mszy św. Nowennę można odmawiać też indywidualnie w dowolnym momencie dnia.

Układ nowenny jest następujący: intencja na dany dzień, „Ojcze nasz”, „Zdrowaś Maryjo” oraz modlitwa w intencji Ojczyzny, np. autorstwa ks. Piotra Skargi.

Reklama

ZOBACZ>>> Kard. Nycz: módlmy się – usilnie i nieustannie wołając o pokój w tej nowennie

Obok intencji ogólnej, każdego dnia nowenny polecane są intencje szczegółowe. Czwartego dnia nowenny jej uczestnicy będą prosić Boga „o odczytanie prawdziwej roli mężczyzny i kobiety w małżeństwie oraz o trwałość rodzin”. Modlitwa będzie transmitowana na żywo na kanale YouTube.

Nowenna zakończy się 24 marca, przed przypadającym 25 marca Dniem Świętości Życia. Więcej informacji na: nowenna2120.pl.

Reklama

BP KEP/KAI

PRZECZYTAJ>>> Trwa nowenna w intencji Ojczyzny. Odbędzie się w różnych częściach Polski

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę