Nasze projekty

Studenci zbierają na wakacje dla potrzebujących dzieci. Zapraszają na kiermasz

Goście kiermaszu będą mogli skosztować m.in. domowych wypieków, ale przewidziano również atrakcje dla całej rodziny - zapowiada Duszpasterstwo Akademickie SANDAŁ.

fot. Duszpasterstwo Akademickie SANDAŁ/Facebook

W najbliższą niedzielę 2 lipca w parafii Najświętszego Zbawiciela w Warszawie odbędzie się kiermasz, z którego dochód będzie przeznaczony na organizację wakacji dla dzieci z potrzebujących rodzin.

Kiermasz potrwa prawie cały dzień, bo od godz. 11:00 do godz. 19:00. Środki zebrane podczas kiermaszu będą przeznaczone na wyjazd wakacyjny dla dzieci z parafii, których rodzice nie są w stanie pokryć kosztów, oraz na organizację atrakcji dla nich w ramach akcji „Lato w Mieście”.

Na gości kiermaszu czekać będzie wiele atrakcji dla całej rodziny, a zbiórka z kiermaszu zostanie przekazana na rzecz wakacji dla potrzebujących dzieci – zapowiada ks. Marek Nowakowski, duszpasterz z parafii Najświętszego Zbawiciela.

Reklama

Jak zapowiadają organizatorzy Duszpasterstwo Akademickie SANDAŁ oraz parafia Najświętszego Zbawiciela, na kiermaszu będą czekać m.in.: stoiska z domowymi ciastami; stoiska z napojami zimnymi oraz ciepłymi np. lemoniada, kawa, herbata, soki; stoiska z książkami; stoisko Tie-Dye, na którym będzie można zrobić swoją własną koszulkę albo torbę.

Lista naszych atrakcji nie jest zamknięta, ponieważ wciąż zbieramy chętnych do współorganizowania naszej zabawy – zapowiada duszpasterstwo SANDAŁ, zachęcając do kontaktu osoby zainteresowane pomocą w organizacji kiermaszu.

kh, archwwa.pl/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę