Nasze projekty

Spełniło się marzenie chorego Piotrusia. Spotkał papieża Franciszka

Marzenia się spełniają! Właśnie spełniło się jedno z największych pragnień 15-letniego Piotrusia, który z całych sił chciał spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wczoraj odwiedził Ojca Świętego w Watykanie dzięki wolontariuszom fundacji "Mam Marzenie".

fot. Fundacja Mam Marzenie./ Instagram.com

„Spotkaliśmy się z Piotrusiem ponownie, bardzo nas cieszy bowiem fakt, że udało się uzbierać potrzebne na realizację tego, niezwykłego marzenia fundusze! Już dziś pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za każdą złotóweczkę, dzięki której mamy zapewnioną możliwość sfinansowania marzenia o wyjeździe do Watykanu i spotkania z papieżem Franciszkiem” – czytamy na stronie fundacji „Mam Marzenie”.

Jak pisali wolontariusze – trudnym wyzwaniem była realizacja marzenia dokładnie tak, jak wymarzył sobie „Marzyciel”. Mimo to, dołożyli wszelkich starań, aby wszystko odbyło się tak, jak pragnął tego Piotruś. Dzięki nim wczoraj marzenie Piotrusia przeniosło się w rzeczywistość!

Kochani! Serce nam się raduje i chcemy się Wam pochwalić, iż kilkanaście minut temu spełniło się największe marzenie Piotrka z Kielc o spotkaniu z Papieżem Franciszek Ogromne podziękowania w kierunku Wolontariuszki za organizację wyjazdu oraz Księdza za opiekę i towarzystwo – napisali wolontariusze na Instagramie fundacji.

Reklama
Reklama

kw/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę