Nasze projekty

Ślub na oddziale covidowym w Gdańsku. Ta historia ma szczęśliwy finał

Kilka tygodni temu internet obiegło zdjęcie ze ślubu na oddziale covidowym w Gdańsku. Narzeczeni zawarli związek małżeński z powodu ciężkiego stanu pana młodego. Ta historia doczekała się jednak szczęśliwego zakończenia.

Narzeczeni wzięli ślub 20 marca na oddziale Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku, którego pacjentem był pan młody. Zdjęcie z niezwykłej ceremonii szybko obiegło internet, a żona mężczyzny podziękowała personelowi szpitala za pomoc w zorganizowaniu ceremonii w krótkim czasie.

„Tak ważna dla nas chwila z jednej strony bardzo radosna, a z drugiej przykra, że w takich okolicznościach dzięki życzliwości wszystkich Państwa mogła się wydarzyć” – napisała panna młoda.

Szczęśliwy finał

Kilka dni temu z gdańskiego szpitala dotarły dobre wiadomości – pan młody opuścił placówkę. „Pamiętacie ślub w naszym szpitalu?? Mamy dla Was dobrą wiadomość, bo dzisiaj właśnie mury Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku opuścił i udał się do domu Pan Młody. Bardzo się cieszymy, że Małżonkowie mogą być już razem” – czytamy na Facebooku.

Reklama
Reklama

Pamiętacie ślub w naszym szpitalu?? 👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍👨 Mamy dla Was dobrą wiadomość, bo dzisiaj właśnie mury…

Posted by Szpitale Pomorskie on Monday, April 12, 2021

ZOBACZ: Wzięli ślub na oddziale covidowym. Niezwykła ceremonia w Gdańsku

kh/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę