Nasze projekty

Polka wygrała stypendium od taty Beyoncé. To ogromny sukces artystki

"Nigdy bym tego nie zrobiła, gdyby nie Dobry Bóg i Maryja. To stamtąd pochodzi cała siła i nadzieja, nawet gdy jest ciężko. Dziękuję Ci Jezu!" - podkreśla polska artystka AnMari. Wygrane stypendium pokryje koszty studiów na jednej z londyńskich uczelni.

fot. AnMari/facebook.com

AnMari to młoda chrześcijańsko-alternatywna polska artystka pochodząca z Radomia. Komponuje, gra, śpiewa, produkuje. Swoją karierę muzyczną zapoczątkowała w rodzinnym mieście, gdzie szkoliła się jako klasyczna instrumentalistka perkusyjna.

Na studia wyjechała do Londynu, gdzie zebrała już pierwsze sukcesy. Niedawno wygrała konkurs stypendialny dr Mathew Knowlesa w London College of Contemporary Music. Stypendium pokryje koszty studiów magisterskich na uczelni.

PRZECZYTAJ TEŻ: Wierzę, czy udaję, że wierzę? Zrób sobie religijny TEST

Reklama

„Nigdy bym tego nie zrobiła, gdyby nie Dobry Bóg i Maryja”

Dr Mathew Knowles, słynny amerykański producent muzyczny, tata znanej piosenkarki Beyoncé osobiście słuchał 180 twórców zgłoszonych do konkursu i wręczył stypendium zwycięzcy. Bycie w finale było już zaszczytem i radością, ale to, co wydarzyło się tamtego wieczoru – Konkurs na Stypendium na studia w London College of Contemporary Music, jest niezapomniane – przyznała AnMari w mediach społecznościowych.

Artystka zachęca wszystkich do tego, aby mieć marzenia i je spełniać ciężką pracą. Podróż jest długa i trudna, ale nie możesz przebiec maratonu, jeśli nie nauczyłeś się chodzić. I ja tak chodzę codziennie – pisze dalej.

Jak przyznała, choć jej sukces to ciężka praca, nigdy nie osiągnęłaby go, gdyby nie wiara. Nigdy bym tego nie zrobiła, gdyby nie Dobry Bóg i Maryja. To stamtąd pochodzi cała siła i nadzieja, nawet gdy jest ciężko. Dziękuję Ci Jezu! I dziękuję tym, którzy przyszli, którzy mnie wspierali, którzy się modlili – podkreśliła artystka. AnMari publikuje swoje utwory na platformie Youtube.

Reklama

Dr Mathew Knowles to amerykański menedżer, producent oraz dyrektor muzyczny. Ma dwie córki, które na co dzień także zajmują się muzyką. Obecnie jest menadżerem młodszej córki Solange, kiedyś był także menadżerem starszej – Beyoncé.

Swoim ogromnym doświadczeniem, które zdobył przez lata pracując w branży muzycznej, dzieli się ze studentami, wspierając ich przy okazji swoim programem stypendialnym.

echodnia.eu, wikipedia.org, pa/Stacja7

Reklama

PRZECZYTAJ: „Mnie wieczność kręci!” Niezwykłe słowa ks. Jana Kaczkowskiego o tym, co dzieje się z nami po śmierci

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę