Nasze projekty

Parafianie zbierają pieniądze na leczenie proboszcza. Potrzeba 200 tysięcy

200 tys. zł potrzeba na leczenie proboszcza parafii św. Józefa Opiekuna Rodzin z Wisełki w archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej. Parafianie chcą zebrać potrzebną kwotę, by pomóc wrócić do zdrowia swojemu kapłanowi. Liczą też na pomoc z całej Polski.

Parafianie przyznają, że chory na nowotwór ks. Tomasz jest ich przyjacielem i chcą, żeby wrócił do nich zdrowy. Bardzo przeżywamy, nasza cała rodzina przeżywa jego chorobę, no i chcielibyśmy mu bardzo pomóc – mówią.

Akcja umożliwia wzięcie udziału w licytacji, na której można kupić vouchery pobytowe w Wisełce – miasteczko jest kurortem nadmorskim. Wylicytować można też m.in. domowe wypieki i biżuterię, a nawet obrazy namalowane przez 11-letnią Otylię.

Ks. Adam Krzykała jest proboszczem parafii w Ładzinie, a zarazem kolegą z roku ks. Tomasza. To nietuzinkowa postać – przyznaje.

Reklama
Reklama

Zbierane środki pozwolą na leczenie księdza w niemieckiej klinice. Więcej informacji można znaleźć na facebookowej stronie o nazwie „Społeczność – zbiórka dla księdza Tomasza z Wisełki”.

ZOBACZ TEŻ: Libańskie szpitale bez łóżek dla osób z COVID-19. Media: włoski scenariusz

kh/KAI/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite