Nasze projekty

„Pan Samochodzik i Templariusze”. Najnowsza odsłona już na Netflixie!

Od dziś wszyscy użytkownicy serwisu Netflix mogą obejrzeć najnowszą produkcję pt. "Pan Samochodzik i Templariusze". Zanim jednak wygodnie rozsiądziecie się przed ekranami zapraszamy Was do odkrycia pewnej ciekawostki związanej z miejscem rozgrywania filmowej akcji!

fot. Netflix/facebook.com

Od środy, 12 lipca użytkownicy serwisu Netflix mogą obejrzeć najnowszą produkcję pt. „Pan Samochodzik i Templariusze”. To filmowa adaptacja powieści Zbigniewa Nienackiego, opowiadająca historię znanego łowcy skarbów, który jest właścicielem niezwykłego samochodu. Pewnego dnia wpada na trop skarbu templariuszy, który może „zachwiać równowagą dobra i zła na świecie”.

Wspierany przez zaprzyjaźnionych harcerzy, Pan Samochodzik rozpoczyna wielki wyścig z czasem i wrogą organizacją, którego stawką jest dziedzictwo rycerskich zakonów – można przeczytać w opisie pod zwiastunem promującym film „Pan Samochodzik i Templariusze”.

W produkcji wyreżyserowanej przez Antoniego Nykowskiego, główną rolę powierzono Mateuszowi Janickiemu. U jego boku pojawiają się Sandra Drzymalska, Maria Dębska, Anna Dymna, Ewa Błaszczyk czy Jacek Beler.

Reklama

Akcja filmu rozgrywa się głównie niedaleko Wigier, w Malborku i w Kortumowie. Choć templariusze w rzeczywistości tam… nie dotarli. Dlatego zanim wygodnie rozsiądziecie się przed telewizorami zachęcamy do lektury naszego tekstu, link tutaj >>> „Chwarszczany i templariusze. Pan Samochodzik tu nie dotarł”.

„Pan Samochodzik i Templariusze” – zwiastun:

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę