Nasze projekty

ODDANIE33. Wyjątkowe 33-dniowe rekolekcje z ojcem Wenantym Katarzyńcem

Rekolekcje ODDANIE33 przeznaczone są dla wszystkich, którzy pragną zawierzyć się Matce Bożej, za pośrednictwem niezwykłego, maryjnego orędownika - ojca Wenantego Katarzyńca. Rekolekcje rozpoczną się 13 czerwca.

fot. domena publiczna/wikipedia.org

Organizatorami rekolekcji są ojcowie Franciszkanie z Kalwarii Pacławskiej. Już 13 czerwca rusza pierwsza edycja rekolekcji ODDANIE33 z ojcem Wenantym Katarzyńcem. Rekolekcje potrwają do 16 lipca. Uroczyste zakończenie rekolekcji z aktem zawierzenia będzie mieć miejsce w bazylice kalwaryjskiej – 16 lipca, podczas sumy o godzinie 11:00. Osoby, które nie dadzą rady uczestniczyć w wydarzeniu osobiście – będą mogły łączyć się z pozostałymi uczestnikami poprzez transmisję internetową, na kanale Youtube: Kalwaria Pacławska.

Rekolekcje z ojcem Wenantym to najnowsza wersja znanych w całych Polsce rekolekcji ODDANIE33. Ojciec Wenanty, który za życia niezwykle skutecznie wspierał dzieło ojca Maksymiliana jest także i dzisiaj cudownym orędownikiem i nieocenionym wsparciem na drodze rozwoju duchowego. Świadczą o tym liczne świadectwa osób, które doświadczają za jego wstawiennictwem wielu różnego rodzaju łask. Dzieło zawierzenia Maryi jest w naszej Ojczyźnie cały czas niezwykle żywe, niech więc nie dziwi nas, że zapragnął wziąć w nim udział również sam ojciec Wenanty.

CZYTAJ: Prawo jazdy, nowa praca, finanse… Przekonaj się o skuteczności o. Wenantego!

Reklama

Rekolekcje będą dostępne w formie krótkich materiałów audiowizualnych oraz w pełnej formie – w postaci książki. Wszystkie informacje o projekcie oraz materiały rekolekcyjne dostępne będą na stronie: www. wenanty.pl oraz na kanałach: Youtube: Kalwaria Pacławska oraz Facebook: Sanktuarium Kalwaria Pacławska.

Książkę zawierającą pełną wersję rekolekcji będzie można zamówić przez stronę: www.wenanty.pl lub przez stronę: www.bratnizew.pl.

Franciszkanie z Kalwarii Pacławskiej serdecznie zapraszają wszystkich chętnych, aby z rekolekcjami łączyć się codziennie na żywo – podczas transmisji z Różańca Świętego, który rozpoczyna się o godzinie 20:30. Transmisję można będzie znaleźć na podanych wyżej kanałach Sanktuarium Kalwaryjskiego. Każdorazowo będzie mieć miejsce różaniec, po nim fragment rekolekcji ODDANIE33 oraz apel maryjny.

Reklama
materiały prasowe

materiały prasowe, pa/Stacja7

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę