Nasze projekty

O. Adam Szustak w piątek spotka się z abp Gądeckim

O. Adam Szustak OP spotka się w piątek z arcybiskupem Stanisławem Gądeckim. Tę informację podał o. Adam w czasie wieczornego różańca na żywo prowadzonego przez internet.

Umówiłem się z księdzem biskupem Gądeckim w piątek. W piątek się spotykamy. Mam głęboką nadzieję, że to rzeczywiście jest zaproszenie, czyli, że nie jest to wezwanie na dywanik i nie będzie to połajanka, ale będzie to okazja, żeby porozmawiać – powiedział po zakończonej modlitwie o. Szustak.

Mam parę dni, żeby przygotować sobie listę pytań, które chciałbym zadać i listę tematów, o których chciałbym porozmawiać i w ogóle to się z tego bardzo cieszę. Bardzo możliwe, że moja niewyparzona gęba spowoduje coś dobrego, moje nieokrzesanie i brak kultury spowoduje, że dzięki temu odbędzie się jakaś rozmowa.

O. Adam dodał też, że po spotkaniu nagra film, w którym opowie, jak przebiegło spotkanie. Poprosił też widzów o modlitwę w intencji dobrych owoców tej rozmowy.

Reklama
Reklama

Wywiad i zaproszenie na rozmowę

Przypomnijmy, że o. Adam Szustak OP w ostatnim tygodniu był gościem programu „Imponderabilia” Karola Paciorka. O. Adam z reguły nie udziela wywiadów, ale w tym przypadku zrobił wyjątek.

W wywiadzie o.  Szustak mówił o modlitwie, życiu wiecznym, wizji nieba czy problemach w polskim Kościele. Podjął też temat działania polskiego Episkopatu.

Wczoraj rzecznik Episkopatu Polski o. Leszek Gęsiak SJ przekazał na Twitterze, że abp Stanisław Gądecki zaprosił na spotkanie o. Szustaka.

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę