Nasze projekty

Msza św. żałobna w intencji kard. Gulbinowicza za zamkniętymi drzwiami

W piątek w kościele pw. Najświętszego Imienia Jezus we Wrocławiu abp Józef Kupny wraz z najbliższymi współpracownikami będzie sprawował Mszę św. w intencji śp. kard. Henryka Gulbinowicza. Modlitwa będzie miała charakter prywatny. W czasie Eucharystii drzwi świątyni będą pozostawały zamknięte - poinformował rzecznik archidiecezji wrocławskiej ks. Rafał Kowalski.

Msza św. rozpocznie się o godz. 10.00 w kościele pw. Najświętszego Imienia Jezus we Wrocławiu (kościół uniwersytecki). – Modlitwa będzie miała charakter prywatny, a ze względów epidemicznych ilość osób, jakie mogą wejść do świątyni jest ograniczona – informuje rzecznik archidiecezji wrocławskiej.

Nabożeństwo żałobne transmitowane będzie na kanale YT wrocławskiej edycji Gościa Niedzielnego.

W czasie Eucharystii drzwi świątyni będą pozostawały zamknięte. Nie będzie możliwości wejścia do kościoła w czasie trwania modlitwy.

Reklama
Reklama

Przypomnijmy, że zgodnie z wolą rodziny, uroczystości pogrzebowe śp. kard. Henryka Gulbinowicza odbędą się poza archidiecezją wrocławską. Na prośbę najbliższych zmarłego informacja o czasie i miejscu pochówku nie będzie podawana do wiadomości publicznej. Archidiecezja wrocławska prosi uszanowanie tej decyzji.

ZOBACZ TEŻ: Otwarto testament kard. Gulbinowicza. „Bez odniesień do zarzutów”

ah, KAI/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite