Nasze projekty

Koronka w Godzinę Miłosierdzia w Łagiewnikach [TRANSMISJA]

Godzina 15:00 to "godzina wielkiego miłosierdzia dla świata całego" (Dz. 1320). W Niedzielę Bożego Miłosierdzia zachęcamy do odmówienia Koronki do Bożego Miłosierdzia w łączności z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach.

fot. Biuro Prasowe Archidiecezji Krakowskiej/flickr.com

Godzina śmierci Pana Jezusa, trzecia po południu, jest czasem uprzywilejowanym w nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego. W tej godzinie stajemy w duchu pod krzyżem Chrystusa, by dla zasług Jego męki błagać o miłosierdzie dla siebie i świata. 

O trzeciej godzinie – mówił Pan Jezus do Siostry Faustyny – błagaj Mojego miłosierdzia, szczególnie dla grzeszników, i choć przez krótki moment zagłębiaj się w Mojej męce, szczególnie w Moim opuszczeniu w chwili konania. Jest to godzina wielkiego miłosierdzia dla świata całego (Dz. 1320).

PRZECZYTAJ>>> Co można wyczytać z obrazu Jezusa Miłosiernego?

Reklama

Transmisja Koronki do Bożego Miłosierdzia. Gdzie obejrzeć?

W Niedzielę Bożego Miłosierdzia zachęcamy do odmówienia Koronki do Bożego Miłosierdzia wraz z osobami uczestniczącymi w tej modlitwie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Transmisja o godz. 15:00 >>>TUTAJ>>>.

Godzina Miłosierdzia (15:00) i Koronka do Miłosierdzia Bożego będą również transmitowane w TVP3 pasmo ogólnopolskie oraz w TV TRWAM, EWTN i TV Republika.

SPRAWDŹ>>> „Miej miłosierdzie dla nas i całego świata”. Niedziela Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach

Reklama

Koronka do Bożego Miłosierdzia z Kaplicy z łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego i grobem św. Faustyny w krakowskich Łagiewnikach transmitowana jest codziennie za pośrednictwem strony internetowej faustyna.pl.

faustyna.pl,zś,pa/Stacja7

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę