Nasze projekty

Kard. Kazimierz Nycz w szpitalu. Jego stan jest stabilny

"Kard. Kazimierz Nycz jest hospitalizowany z powodu chwilowego zasłabnięcia. Jego stan jest stabilny. Trwają szczegółowe badania" - informuje archidiecezja warszawska. Przypomnijmy, że duchowny zasłabł w czasie porannej Mszy Krzyżma w Warszawie.

FOT. Flickr EpiskopatNews

„Kard. Kazimierz Nycz jest hospitalizowany z powodu chwilowego zasłabnięcia. Jego stan jest stabilny. Trwają szczegółowe badania. Arcybiskup warszawski pozostanie w szpitalu MSWiA w Warszawie jeszcze przez kilka dni” – pisze rzecznik archidiecezji warszawskiej ks. Przemysław Śliwiński.

Kolejny komunikat zostanie wydany po zebraniu wyników wszystkich badań.

Zasłabnięcie w trakcie mszy

Przypomnijmy, że kard. Kazimierz Nycz zasłabł w czasie porannej Mszy Krzyżma w Archikatedrze Warszawskiej. Został przewieziony do szpitala. Mszę świętą kontynuował biskup polowy Wojska Polskiego Józef Guzdek.

Reklama
Reklama

W trakcie naszej liturgii na początku zauważyliśmy, że nasz arcypasterz źle się poczuł. Aktualnie ksiądz kardynał znajduje się w szpitalu i przechodzi badania. Prosimy wszystkich o wielki dar modlitwy, o modlitwę, by wrócił jak najszybciej do zdrowia, by mógł być razem z nami i pełnić swoją posługę pasterską – powiedział na zakończenie Mszy Krzyżma w Archikatedrze Warszawskiej ks. Bogdan Bartołd, proboszcz parafii.

ag/archwwa.pl/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę