Nasze projekty

Już dziś koncert galowy Festiwalu Nowej Kultury. Na scenie wystąpią znani artyści

W czwartek 26 października na scenie Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej usłyszymy piosenki z ponadczasowymi wartościami. Na scenie będzie można zobaczyć m.in.: Mateusza Ziółko, Agnieszkę Cudzich, czy Arkadio. Darmowe bilety na wydarzenie wciąż dostępne!

fot. Muza Dei

Podczas Koncertu Galowego Festiwalu Nowej Kultury wybrzmią porywające piosenki o pięknie, które spotyka nas każdego dnia. Kierownictwo muzyczne koncertu objął Piotr Cudzich.

Koncert Galowy jest zwieńczeniem wydarzeń związanych z Festiwalem Nowej Kultury, które odbywają się jesienią w Zagłębiu Dąbrowskim. Celem wydarzeń jest promocja Nowej Kultury, która zgodnie z myślą Ks. Franciszka Blachnickiego polega na uwolnieniu człowieka od wszystkiego, co poniża jego godność, a także przyczynia się do szerzenia kultury, czystości i skromności jako wyrazu szacunku dla osoby.

ZOBACZ: Weź udział w spotkaniu ludzi kultury! Trwają zapisy na kongres „Łączy nas Kultura”

Reklama

Podczas koncertu – jak zapewnia Piotr Cudzich – usłyszymy piosenki z ponadczasowymi wartościami, a słuchacze będą wprowadzeni w sielankowy nastrój. To wszystko za sprawą występujących solistów oraz orkiestry kameralnej i chóru. Wśród solistów zobaczymy Gabi Gąsior, Mateusza Ziółko, Agnieszkę Cudzich, Mate.O i Arkadio.

Wieczór rozpocznie gala wręczenia nagród “Człowiek Nowej Kultury”, w ramach której nagrodzone zostaną osoby działające w różnych dziedzinach życia, na co dzień starające się żyć w oparciu o wartości chrześcijańskie, budując społeczność ludzi Nowej Kultury.

Darmowe bilety można rezerwować na stronie >>>TUTAJ>>>.

Reklama
materiały prasowe

Organizator: Fundacja Muza Dei – Centrum Nowej Kultury to nowoczesna organizacja pozarządowa, której nadrzędnym celem jest promowanie tradycyjnych wartości społecznych oraz Nowej Kultury, stawiającej na człowieka, na jego godność. Organizujemy koncerty, widowiska, festiwale, konferencje, warsztaty, spotkania, spektakle teatralne i inne wydarzenia kulturalne, których odbiorcami są różne grupy wiekowe.

materiały prasowe,pa/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę