Nasze projekty

Gwiazdy serialu „The Chosen” przyjadą do Polski!

Od 2 lutego wielbiciele serialu „The Chosen” będą mogli obejrzeć w kinach specjalnie przygotowaną ponad dwugodzinną premierę dwóch odcinków czwartego sezonu. Wcześniej 26 stycznia, w Warszawie odbędzie się pokaz przedpremierowy, w którym wezmą udział amerykańskie gwiazdy serialu!

fot. Rafael Film/youtube.com (print screen)

Premiery odbędą się jednocześnie w Polsce, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Wcześniej 26 stycznia, w Złotych Tarasach w Warszawie odbędzie się ekskluzywny pokaz przedpremierowy, w której wezmą udział amerykańskie gwiazdy serialu Jonathan Roumie grający Jezusa i Liz Tabish, kochana przez widzów serialowa Maria Magdalena.

Po projekcji gwiazdy „The Chosen” zapowiadają krótkie przemówienie dedykowane specjalnie polskim widzom. Bilety na to wyczekiwane wydarzenie sprzedały się już w pierwszym dniu!

Nadchodzący czwarty sezon może być rewolucyjny pod względem głębi emocjonalnej co zapowiada twórca „The Chosen”, Dallas Jenkins. Po obejrzeniu odcinków czwartego sezonu wiedzieliśmy, że wyrządzilibyśmy naszym fanom krzywdę, gdybyśmy odmówili im szansy zobaczenia ich na wielkim ekranie, w towarzystwie innych osób, z którymi mogą się śmiać i płakać – powiedział. Rewolucyjna będzie również ścieżka dystrybucji, prze kilka miesięcy najnowszy sezon „The Chosen” będzie można zobaczyć tylko w kinie!

Reklama

Poprzednie sezony zobaczyło już ponad 200 milionów widzów!

„The Chosen” to pionierski wielosezonowy niezależny projekt finansowany przez społeczność. Jest on obecnie jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. Pierwsze trzy sezony zostały przetłumaczone na 20 języków. Serial osiągnął ponad pół miliarda wyświetleń, przyciągając 200 milionów widzów na całym świecie oraz zdobywając ponad 10 milionów fanów na platformach społecznościowych.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dominik Dubiel SJ o „The Chosen”: Pokazuje Jezusa, który wchodzi w życie człowieka i rozświetla je nadzieją

Niewielu serialom opartym na wierze udało się jednocześnie podbić serca widzów i zdobyć uznanie krytyków. Wielbiciele „The Chosen” są urzeczeni bezprecedensowym przedstawieniem Jezusa i Jego relacji, co jest perspektywą rzadko spotykaną wśród twórców filmowych interpretujących Ewangelię. Akcja rozgrywającego się na tle rzymskiego ucisku w Izraelu w I wieku oryginalnego dramatu historycznego stworzonego i wyreżyserowanego przez Dallasa Jenkinsa przedstawia autentyczne i intymne spojrzenie na rewolucyjne życie i naukę Chrystusa oczami tych, którzy go znali.

Reklama
materiały prasowe

materiały prasowe,pa/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę