Ekipa MasterChefa wspiera potrzebujących! Przygotowuje śniadanie wielkanocne dla samotnych

W Katowicach pojawiła się ekipa MasterChefa, która pomaga w przygotowaniach do Metropolitalnego Śniadania Wielkanocnego dla Samotnych. "Mam nadzieję, że Ci ludzie poczują to ciepło, nie tylko przez ten ciepły posiłek, który przygotujemy, ale również ciepłe emocje" - powiedział portalowi wkatowicach.eu zwycięzca ostatniej edycji MasterChefa, Maciej Regulski.

fot. wolne miejsce/facebook.com

Fundacja Wolne Miejsce razem z miastem Katowice i Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią jak co roku, tak i w tym organizują Metropolitalne Śniadanie Wielkanocne dla osób samotnych.

W przygotowaniu paczek pomagają uczestnicy kulinarnego programu telewizyjnego MasterChef. Damian Sobek, Bartosz Kulik, Marlena Starzec, Mariusz Kisiel, Mateusz Pietruszewski, Marlena Starzec, Marco Biasone oraz zwycięzca ostatnie edycji Maciej Regulski z Dąbrowy Górniczej, zakasali rękawy i wspólnie pomagają w przygotowaniu wszystkich potraf, które znajdą się w paczkach.

Cieszę się, że razem z moimi przyjaciółmi możemy zrobić coś wielkiego i dla ludzi, którzy tego bardzo potrzebują. Szczególnie, że robimy to poprzez moją miłość i pasję, czyli gotowanie – powiedział portalowi wkatowicach.eu, Maciej Regulski.

Reklama
Reklama

W Wielką Sobotę oraz Wielką Niedzielę wolontariusze rozwozić będą po miastach śląskiej Metropolii przygotowane, hermetycznie zapakowane paczki ze śniadaniem wielkanocnym.

pa, wkatowicach.eu/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę